Haber

Dans Klibine “Kalça Yok” Yorumları Alan Berrak Tüzünataç, Eleştirilerini Tek Tek Yanıtladı

Paylaştığı dans görüntüsüne hem kilosu hem de kalçasıyla ilgili çok sayıda yorum alan Berrak Tüzünataç, tüm eleştirilere kibar bir ‘Ne umurunda’ cevabıyla yanıt verdi!

Son olarak Terzi dizisinde Çağatay Ulusoy, Şifanur Gül ve Salih Bademci’yle birlikte rol alan Tüzünataç, başarılı oyunculuk performansının yanı sıra kusursuz fiziği, güzelliği ve sosyal medya paylaşımlarıyla da sıklıkla gündem oluyor.

Belki karşılaşmışsınızdır, geçen gün yine muhteşem göründüğü bir fotoğrafını paylaştı ve küçük bir dans gösterisi de yaptı.

Elbette Tüzünataç’ın dansını ve fiziğini beğenen ve beğenen çok oldu ancak sosyal medya kullanıcılarının asıl odağı güzel oyuncunun zayıflığı ve “kalçalarının olmaması” oldu.

Geçtiğimiz saatlerde sadece bir yorum yapan Berrak Tüzünataç’ın kilosu ve görünümüyle ilgili tüm eleştirilere yanıt verdiği ve kendisini detaylı bir şekilde anlattığı görüntüler geldi!

Birincisi, “Yaklaşık 7-8 yıldır aynı kilodayım. Halimden çok memnunum. Kendime dikkat ediyorum. Ama ne zaman bir yere gitsem ya da bir şey giysem bir grup insan beni buraya koyuyor.” kendi hayat gündemlerini bir kenara bırakıp kaç kilo olduğumu soruyorlar.” “Nasıl göründüğüm ve nasıl görünmem gerektiği konusunda endişelenerek çok zaman harcıyorlar. Buna çok şaşırıyorum, hayatta çok daha önemli şeyler var!” söz konusu.

Sonra dedi ki, “Ben memnunum ve önemli olan da bu. Ve umarım herkes kendinden en memnun olduğu haldedir ve olmalıdır. Yoksa konumuz bu değil. Hadi eğlenelim. Giyim, kilo. vs. insanı bağlayan şeyler bunlar değil mi?’Herkesi öpüyorum’ diyerek herkesi güzelce susturdu!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu